Новини » Політика 16 травня, 2019, 12:26
Людський капітал для нас основний, – член команди Вакарчука
ZIK
ZIK

Необхідно запровадити рівні правила гри в освіті, медицині, на ринку праці. Слід створити однакові умови для всіх, аби українці залишалися в Україні.

Про це під час виступу на Старокиївській горі, який транслював телеканал ZIK, заявила екс-заступник міністра юстиції, член партії Святослава Вакарчука «Голос» Юлія Клименко.

Музикант Святослав Вакарчук заявив, що братиме участь у чергових парламентських виборах. Йти на них майбутній політик збирається зі своєю партією «Голос». Одним із її членів є екс-заступник міністра юстиції Юлія Клименко. Вона і розповіла детальніше про плани партії в сфері економіки.

«Наша економічна політика є людиноцентричною. Адже сильна економіка – це та, яка будується для громадян. Вона забезпечує національну безпеку», – зазначила Юлія Клименко.

Колишній заступник міністра юстиції, від імені партії «Голос», додала, що вони хочуть запровадити рівні правила гри для усіх громадян.

«Ми за рівні правила гри. Усі мають мати змогу розвиватися через освіту, якісну медицину, правильний ринок праці. Старі політики у цьому не зацікавлені, бо рівні можливості вони роблять лише для себе. Ми вважаємо, що завдяки нашій політиці маємо створити для всіх однакові умови, аби українці залишалися в Україні, а не шукали кращої долі закордоном», – зазначила Юлія Клименко.

Екс-заступник міністра юстиції Юлія Клименко наголосила, що людський капітал є основним.

До слова, результати президентських виборів показали, що в Україні є великий запит на нові обличчя у владі, навіть якщо це «непрофесійні» політики.

Читайте більше новин на тему: Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 02:15 :24