Новини » Політика 16 травня, 2019, 11:23
«Голос»: Вакарчук оголосив про створення власної партії та похід на вибори
ZIK
ZIK

Музикант Святослав Вакарчук заявив, що братиме участь у чергових парламентських виборах та створення власної політсили. Партія Вакарчука називатиметься «Голос».

Про це Святослав Вакарчук розповів під час виступу на Старокиївській горі, який транслював телеканал ZIK.

«З вашою допомогою я поведу партію «Голос» на парламентські вибори у Верховну Раду – те місце, де сьогодні ухвалюються найважливіші рішення, які впливають на долю і життя кожного українця. А сьогодні, на жаль, вона перетворилась на токсичне болото, яке засмоктує наше майбутнє», – заявив Вакарчук.

Музикант обіцяв, що за його партією не буде стояти жодного олігарха, а сам «Голос» «не зможе купити ніхто».

«Стара політика – політика, якою управляють олігархи. Ми не взяли у них жодної копійки, жодної цукерки, вони не створюють і не фінансують наших сценаріїв, ніхто не володіє нами, наші політичні рішення не зможе купити ніхто», – запевнив Вакарчук.

Окрім того, він підкреслив: не слід покладати усіх сподівань на одного президента, він має бути «підзвітним народові». Мовляв, Україна уже «заплатила достатньо високу ціну» для усвідомлення, що нового прізвища в кабінеті на Банковій недостатньо.

«Нова політика має поставити на перше місце людину з її гідністю, свободою, безпекою – не людина заради держави, а держава заради людини. Це наша філософія», – заявив музикант.

Також він озвучив і основні засади партії: інтереси українських громадян – понад усе, екзистенційний вибір України – Європа, один закон для всіх, вільна економіка без олігархів та влада, яка підзвітна громадянам України.

«Деталі цих ідей і планів ми розкриємо вам згодом. Ви побачите їх у нашій програмі і, можливо, навіть раніше, коли розповідатимемо про конкретні плани. Зокрема, як зробити так, щоб олігархи перестали впливати на український медіапростір. Велика команда експертів, які працюють з нами, розробляє і багато інших ідей», – розповів Вакарчук.

Нагадаємо, раніше низка ЗМІ повідомляли про те, що музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук має намір взяти участь у майбутніх парламентських виборах і активно до них готується.

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 17:36 :51