Новини » Політика 16 травня, 2019, 14:15
«А співати хто буде?», – реакція користувачів Facebook на повернення Вакарчука у політику
Святослав Вакарчук. Фото: EPA-EFE/STEPAN FRANKO
Святослав Вакарчук. Фото: EPA-EFE/STEPAN FRANKO

Користувачі Facebook по-різному відреагували на оголошення про створення нової політичної партії лідером гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком. Частина людей не бачить у цьому сенсу, оскільки, на їхню думку, він надто довго думав над своїм рішенням, а політичний «поїзд» вже рушив. Натомість інші громадяни вбачають у партії «Голос» та персоні відомого співака потужну проукраїнську силу у майбутньому парламенті.

Журналіст ІА ZIK зібрав думки українського суспільства із соцмережі Facebook стосовно Вакарчука та його новоствореної партії.

«Славік хотів бути в білому пальто, тому не хотів макатися в бруд, коли соціологія показувала тривожні сигнали з Зеленським. Але Славіка врешті жаба задавила, і вирішив маканутися, коли вже пізно, пізно, Славік. Електорат, який готовий голосувати за картинку, за гарні слова і «не твоя війна» уже самоствердився 21 квітня, тепер тобі хіба об’їдки з столу», – написала Мар’яна П’єцух.

<nbsp;>

«В мене вкрай стримане, а навіть і злегка негативне ставлення до Вакарчука. Як до потенційного політика. В музиці – геній. У політиці поки що – повна неадекватність», – вважає Остап Дроздов.

<nbsp;>

«О, тепер ще треба: Дизель шоу, Вітальку, Мамахохотала та Сишиш шоу ї буде повний комплект нових облич в політиці», – іронізує Юрий Чемезов.

«Краще б ти, друже, співав», – радить Вадим Курбан.

«А співати хто буде?», – питає Anya Baranovska.

«Винника теж очікуємо!», – написала Olena Chetin.

Натомість Orest Marchuk вважає, що порівнювати інтелект Вакарчука та інших діячів шоу-бізнесу не варто.

«Ті, що тут слиною бризкають і порівнюють Вакарчука з Зеленським і Винником, видно не здатні побачити ні різницю в інтелекті вказаних персонажів, ні в освіченості. Зеленський і поряд з Вакарчуком не стояв», – зазначив Orest Marchuk.

Багато людей висловили свою підтримку Вакарчуку.

«Вітаю!Підтримую!Святославе, вперед, до перемоги!!!Україні потрібні такі патріоти,як Вакарчук!!! А шавки нехай гавкають!!», – написала Svetlana Padynich.

«Отак має виглядає «нове обличчя» в політиці: чітка громадянська позиція і відкрита, аргументована команда», – позиція Наталії Ярової.

«Голос Українського Народу!!! Дуже радий, що він це зробив. Тепер дійсно є сподівання, що після виборів влада реально зміниться!!!», – пише Антон Козак.

«Вірю в Вакарчука, тому що він науковець, фізик (не фейковий), а значить дружить з головою! Дуже добре освічена і порядна людина. І Україну щиро любить», – позиція Inna Shevchenko.

Також люди пишуть, що своєю появою на політичній арені «Голос» може відібрати значну частину голосів партії «Слуга народу».

«Прогнозую розкол зе-електорату», – вважає Marharyta Kit.

«Тепер знову будемо слухати ниття новообраного. Знову буде жалітись, що Славко стадіони збирає, а йому не вдається», – іронізує Олена Сухоцька.

Крім цього, людей турбує питання, чому Вакарчук не висунув свою кандидатуру на пост глави держави.

«Шкода, що на Президента не пішов. Розумний, вихований та політично грамотний», – пише у коментарі Світлана Грабова.

Люди нагадують і про те, що Вакарчук вже був у парламенті, але швидко з нього пішов.

«Вже ж був. Швидко втомився. Нащо на ті самі граблі наступати? Зареєструвати політичну партію – не така вже і проста справа. Хто ж це так добре проплатив?», – роздумує Олександр Буєвич.

«Ще недавно Вакарчук повчав Зеленського, що політика – це не для артистів. А сьогодні він передумав», – пише Ірина Легкобит.

Також люди проводять паралелі не лише Вакарчука із Зеленським, але із Кличком.

«Усе логічно, у Кличка був УДАР, у Вакарчука – ГОЛОС», – роздумує над назвою партії Olexander Sydorenko.

«Президент – комік. У парламенті – «Голос». Не країна, а якийсь «Вечір з 1+1», – резюмує Оля Гнип.

<nbsp;>

Варто також зазначити, що серед тисяч повідомлень і коментарів про цю подію, які можна знайти у Facebook, велика частина з них – це, вірогідно, боти, які працюють на ті чи інші інтереси. Адже багато профілів людей, які залишають свої позитивні чи негативні коментарі про Вакарчука – це анонімні персони, які або нещодавно зареєструвалися у мережі, або не ведуть ніякої віртуальної діяльності, крім політичної пропаганди.

Нагадаємо, Вакарчук оголосив про створення власної партії та похід на вибори і представив п’ятірку членів своєї команди.

Читайте також: Майже політик: що відомо про Святослава Вакарчука і які його шанси.

Читайте більше новин на тему: Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 12:34 :41