Новини » Політика 15 травня, 2019, 13:03
Зеленському варто спростувати чутки про розпуск парламенту, – Тетерук на Регламентному комітеті

Володимиру Зеленському слід заявити про те, що не збирається слідувати пліткам та вкидам про розпуск парламенту, який, в перпективі, створив би правовий колапс. Очевидно, новообраний президент, для реалізації ініціатив, потребуватиме допомоги ВРУ.

Про це ішлося під час засідання Регламентного комітету щодо дати інавгурації Володимира Зеленського, яке траслював телеканал ZIK.

«Треба думати про те, як держава буде існувати після передачі влади, реалізації всіх передвиборчих обіцянок і народних депутатів, і нового президента. Ми — країна молодої демократії, тому маємо керуватися чинною Конституцією, законами», — зазначив народний депутат Андрій Тетерук.

Конституційна складова діяльності має бути основною для новообраного президента, наголосив він.

«Президент є гарантом Конституції. Тому він має діяти у визначений, згідно з Основним законом країни, спосіб», — сказав народний депутат.

Андрій Тетерук вважає всі заяви про розпуск парламенту — нікчемними.

«Юридичних чи конституційних підстав для розпуску парламенту президентом — нема», — прокоментував народний депутат.

Для того, щоб зупинити негативне інформаційне протистояння, Володимиру Зеленському варто було б записати ще один ролик, зазначив нардеп.

«Зеленському слід заявити про те, що насправді не збирається використовувати чутки і інформаційні вкиди про розпуск парламенту. Адже такий крок може створити правовий колапс. Очевидно, він, як новообраний президент, для реалізації ініціатив потребуватиме допомоги парламенту. Щоб унеможливити будь-які інсинуації, зробити його входження на посаду прагматичним, ми пропонуємо парламенту проголосувати за 28 травня», — додав народний депутат.

Нагадаємо, народні депутати розглянуть постанови про інавгурацію новообраного Президента України у четвер зранку.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 23:00 :49