Новини » Суспільство 145

Завтра відбудеться другий півфінал Євробачення-2019

У четвер, 16 травня, о 22:00 відбудеться другий півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2019, який проходить в Ізраїлі.

Про це пише Новое время.

Перший півфінал Євробачення 2019 відбувся у вівторок, 14 травня. В ході першого півфіналу було відібрано 10 учасників, які отримали право представити свою країну у фіналі конкурсу: першими фіналістами стали музиканти з Греції, Білорусі, Сербії, Кіпру, Естонії, Чехії, Австралії, Ісландії, Сан-Марино, Словенії.

Гранд-фінал Євробачення, в ході якого визначиться переможець і країна-господиня Євробачення 2020 року, відбудеться в суботу, 18 травня. До фіналу автоматично потрапляють представник країни, в якій проходить конкурс – цього року це Ізраїль, а також країни «великої п’ятірки» – Італія, Франція, Іспанія, Німеччина, Великобританія.

В Україні Євробачення 2019 транслюватимуть СТБ і UA: Перший. Пряма трансляція першого півфіналу Євробачення 2019 почнеться о 22:00 за київським часом.

Згідно з раніше проведеним жеребкуванням, у другому півфіналі учасники Євробачення 2019 виступлять в такому порядку: Вірменія, Ірландія, Молдова, Швейцарія, Латвія, Румунія, Росія, Данія, Швеція, Австрія, Хорватія, Мальта, Литва, Албанія, Норвегія, Нідерланди, Північна Македонія і Азербайджан.

Читайте більше новин на тему: Євробачення-2019

Loading...
Loading...
Loading...