Новини » Львів

Завтра у Львові стартує конференція «Digital-комунікації в епоху постправди»

16-17 травня у Львові відбудеться VI науково-практична конференція «Digital-комунікації в епоху постправди: реалії та виклики».

Організовує захід є Магістерська програма з медіакомунікацій Українського католицького університету. Відкриття конференції відбудеться о 10.00 на вул. Хуторівка, 35а.

«Від 2016 року, в результаті успішної маніпуляції у цифрових медіа, в науковому, журналістському та медійному середовищах популярним стало поняття «постправда», яким позначають небажання людей споживати зважену та фахову інформацію. Постправда – це спрощення і схематизація складних тем. Вона ознаменовує перемогу емоційних та естетичних аргументів у тих дискусіях, де мали б переважати раціональні докази», – зазначають організатори.

Конференція «Digital-комунікація в епоху постправди: реалії та виклики» має на меті розглянути питання, як інформаційне середовище перетворюється на поле політичного протистояння: між політиками – у передвиборчій агітації, між державами – у процесі визначення своїх сфер впливу, між світоглядами різних груп – у визначенні особистих пріоритетів.

Зокрема, розглядатимуть такі напрями:

  • Маніпуляції у цифрових медіа;
  • Як цифрові медіа змінюють демократію;
  • Інформаційні війни
  • Вибори в умовах постправди

Програма конференції тут.

Loading...