Новини » Політика

Закон про ДБР: Рада розглянула більшість поправок, а рішення ухвалить завтра

Народні депутати розглянули 34 із 53-х поправок до законопроекту про удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань № 5395-д у другому читанні парламентарі почали розглядати під час ранкового засідання ВРУ 15 травня, яке транслює телеканал ZIK.

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Микола Паламарчук пояснив, що законопроектом вирішується комплекс правових, організаційних та кадрових питань, які пов’язані із забезпеченням повноцінного функціонування Державного бюро розслідувань. Він повідомив, що до законопроекту надійшло 53 поправки і пропозиції від депутатів, три з яких враховані повністю, одна – частково, решту відхилили.

З його слів, законопроект встановлює кваліфікаційні вимоги до керівників територіальних управлінь, керівників підрозділів центрального апарату та внутрішнього контролю ДБР, у законопроекті йдеться про встановлення спеціальних звань, порядок фінансування та нарахування заробітної плати, порядок складання присяги осіб керівного та рядового складу ДБР.

Микола Паламарчук додав, що законопроект не містить нових, неузгоджених чи конфліктних норм. Комітет рекомендував ухвалити законопроект у другому читанні та в цілому як закон.

Додамо, під час розгляду проекту закону у залі був присутній керівник ДБР Роман Труба.

У середу, 15 травня, депутати завершили роботу над законопроектом на 34-й поправці. Як зазначив голова ВРУ Андрій Парубій, завтра зранку обранці завершать розглядати поправки і ухвалять рішення.

Як повідомляли, 14 травня народні депутати провалили рейтингове голосування щодо законопроекту, який вдосконалює роботу Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, 15 травня голова ВРУ Андрій Парубій повідомив, коли Рада візьметься за постанови про інавгурацію.Loading...