Новини » Політика 15 травня, 2019, 21:40
Заболотна розповіла про своє смс Зеленському під час виборів і чим це закінчилося
ZIK
ZIK

Наталія Заболотна переконана, що коли з Банкової зробити музей сучасного мистецтва, то він стане найпопулярнішим у Європі. З відповідним зверненням свого часу вона навіть звернулась до тоді ще кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Про це сама президент ГО «Фонд гуманітарного розвитку України» Наталія Заболотна розповіла в ефірі проекту «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Вона пригадала, як у розпал президентської кампанії писала смс Володимиру Зеленському, в якому просила, аби той навіть не заходив на Банкову.

«Я писала, аби він не заходив у цю корумповану будівлю з броньованими ліфтами, пропахлу мішками з грошима. Просила, аби він зробив з Адміністрації Президента музей. Я не впевнена, що це саме завдяки моїм порадам він так вирішив, може, просто так склалося», – розповідає громадська діячка.

Вона переконана, що коли з Банкової зроблять музей сучасного мистецтва, то він стане найпопулярнішим у Європі.

«Для цього є дві причини. Найперше, дуже багато людей захочуть подивитися, де тут «жирували» наші президенти. Крім того, вони зможуть побачити сучасне мистецтво», – пояснює Наталія Заболотна.

Вона пригадала, як організований нею «АРТ-Київ» вперше в Українському домі зібрав черги.

«Думала, який же застосувати маркетинговий хід. Я попросила картини з колекцій президентів. Зокрема Кучми, Кравчука та інших відомих особистостей. Для людей це було перше занурення у великий світ мистецтва, але вони потім не змогли відмовити собі у подальшому спілкуванні з ним», – розповіла Заболотна.

Нагадаємо, Володимир Зеленський підтвердив, що не хоче залишатися у будівлі АП, заявивши, що місце має бути відкритим.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 14:12 :57