Новини » Політика 15 травня, 2019, 11:04
Якщо Пінчук стоятиме за Вакарчуком, то зруйнує йому усю політичну ідею, – Солонтай
ZIK
ZIK

Якщо олігарх Віктор Пінчук справді стоятиме за Святославом Вакарчуком та фінансуватиме його виборчу діяльність, це ще на старті зруйнує усю політичну ідею музиканта. Вакарчук без олігархів може дійсно стати людиною, яка вселить українцям віру в реальні зміни.

Таку думку хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Олександр Солонтай.

Він наголосив: наразі не бачить Віктора Пінчука за спиною у Вакарчука. Однак, ведучий проекту Остап Дроздов зауважив: музикант з олігархом – в добрих контактах, про що самі ж і говорять, їх часто помічають на спільних акціях.

«Я так розумію, що Пінчук є спонсором певних мистецьких подій, де Вакарчук має ключову функцію», – зазначив Дроздов.

Натомість Солонтай припустив: якщо Пінчук справді долучиться фінансово до такої політичної діяльності, це ще на старті зламає усю її ідею.

«На мою думку, Вакарчук без вливання туди прямих олігархів та без того, щоб вони стояли позаду нього, стане величезною доданою вартістю в українську політику. Це посилить конкуренцію, а йому створить реальні шанси», – вважає політексперт.

До того ж, на його думку, це може надихнути українців на те, що зміни – можливі.

«По хвилі Помаранчевої революції величезна кількість людей надихнулась тим, що можна заходити у владу і робити зміни», – вважає Солонтай.

Тому політексперт зазначив: позитивно сприймає те, що свого часу Вакарчук вийшов із «Нашої України» та покинув тоді політичну кар’єру, побачивши відсутність реальних перетворень, на які був запит.

Як повідомлялось раніше, низка ЗМІ повідомляла, що музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук має намір взяти участь у майбутніх парламентських виборах і зараз веде активну підготовку.

 

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 12:42 :52