Новини » Регіони 15 травня, 2019, 10:58
Волинянин намагався ввезти з-за кордону для «власних потреб» 234 бюстгальтери

Офіційно безробітному мешканцю Нововолинська знадобилося «для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю» 234 бюстгальтери.

Про це IA ZIK повідомили у ГУ ДФС в області.

Їх виявили у багажному відділенні автомобіля чоловіка, коли він перетинав смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» пункт пропуску «Устилуг».

Вартість цього невживаного краму, упакованого китайським виробником на замовлення італійського бренду – 26,2 тис. грн.

Відтак, за порушення митних правил за статтями 471 (порушення порядку проходження митного контролю) і 472 (недекларування товарів комерційного призначення) Митного Кодексу України товар було тимчасово, до рішення суду, вилучено на склад митниці. Адміністративна відповідність за них – конфіскація товару та штраф у розмірі 100% його вартості.

Довідка IA ZIK.

Згідно абз.2 підпункту 191.2.3 пункту 191.2 статті 191 Податкового кодексу України у разі ввезення на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі товарів (крім підакцизних товарів та особистих речей), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України фізичною особою, яка була відсутня в Україні менше ніж 24 години або яка в’їжджає в Україну частіше одного разу протягом 72 годин, базою оподаткування податком на додану вартість є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, що перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті.

Таке складне формулювання означає, що цей громадянин під час в’їзду в Україну повинен був обрати смугу руху «червоний коридор», офіційно задекларувати товар вартістю 892 євро (по курсу НБУ на день в’їзду) і сплатити податки із 842 євро як такий, який був відсутній в Україні менше, ніж 24 години.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 22:46 :49