Новини » Суспільство 15 травня, 2019, 17:15
Володимир Кличко та німецька компанія SAP розробили навчальний курс з управління викликами
Володимир Кличко
Володимир Кличко

Екс-чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Володимир Кличко, який сьогодні є успішним підприємцем, та німецька компанія SAP анонсували новий спільний навчальний курс «Дизайн-мислення та управління викликами».

Про це повідомляє прес-служба столичного міського голови Віталія Кличка.

Безкоштовний онлайн-курс, який незабаром вийде на платформі OpenSAP, є першим кроком колаборації розробника програмного забезпечення SAP (The SAP® Design Thinking) та Володимира Кличка і команди Klitschko Ventures. Цей курс об’єднає дві методології: дизайн-мислення від SAP, що полягає у пошуку нових нестандартних рішень, та стратегію управління викликами F.A.C.E. The Challenge, яку розробив Володимир Кличко.

«Тепер ми разом зможемо реагувати на зміни – на корпоративному, державному та особистісному рівнях, перетворити проблеми у виклики, а негаразди – у переломні життєві зміни!» – звернувся Володимир Кличко до слухачів курсу.

Нещодавно у Німеччині Володимир Кличко отримав почесну премію та звання «Інноватор року-2019» за розробку власної інноваційної програми, яку вже декілька років викладає керівникам вищої ланки та топ-менеджерам у провідному Університеті Санкт-Галлену, Швейцарія.

Як повідомлялося, колишній боксер Володимир Кличко може взяти участь у парламентських виборах в ролі лідера оновленої та відокремленої від БПП партії УДАР, очолюваної його братом і київським мером Віталієм Кличком.

Довідка

Німецька компанія SAP є лідером ринку корпоративного програмного забезпечення, яка пропонує найновіші рішення в сфері обробки даних великого обсягу, технології блокчейн, хмарних технологій, Інтернету речей, штучного інтелекту та цифрової трансформації. Її клієнтами є майже півмільйона компаній у 180 країнах світу. Представництва SAP працюють у 130 країнах. У Києві компанія допомагала міській адміністрації в межах програми Smart city впровадити проект «Відкритий бюджет».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 13:43 :58