Новини » Політика

Ведучі ZIKу – серед номінантів Премії імені Георгія Гонгадзе

Головний редактор інтернет-видання «Історична правда» та ведучий однойменного тележурналу на каналі ZIK Вахтанґ Кіпіані та відомий журналіст, автор програми «Гра у класику» на ZIKу Сергій Рахманін увійшли до короткого списку номінантів на здобуття Премії імені Георгія Гонгадзе.

Премію імені Георгія Гонгадзе присуджують журналістам, які слідують принципам та цінностям незалежної журналістики, демонструють професійність, компетентність, інноваційність, створюють матеріали, що призводять до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні, а також роблять суттєвий внесок у розвиток медіасередовища в цілому.

Сергій Рахманін
Сергій Рахманін
Вахтанг Кіпіані
Вахтанг Кіпіані

Претендувати на Премію можуть лише журналісти, які працюють в Україні і які протягом останніх 5 років лишалися в професії.

За умовами Премії лише члени Капітули (колегії журі) мають право номінувати журналістів на її здобуття. Цьогоріч до журі входять Мирослава Гонгадзе, Андрій Курков, Олена Притула, Микола Демченко, Євген Глібовський, Алла Лазарева, Олександр Саврук, Лариса Денисенко, Сергій Плохій.

Окрім ведучих ZIKу до короткого списку Премії увійшов головний виконавчий директор та один із засновників медіапроекту The Ukrainians Тарас Прокопишин.

До довгого списку номінантів на здобуття Премії імені Георгія Гонгадзе цьогоріч увійшов 21 український журналіст.

Ім’я лауреата стане відомим під час урочистої церемонії 21 травня. Цього дня Георгію Гонгадзе мало б виповнитися 50 років.

 

Loading...