Новини » Суспільство 15 травня, 2019, 8:16
Вчені розкрили причини шаленої популярності «Гри престолів»

У Франкфуртському університеті прикладних наук пояснили, що сприяє широкій популярності серіалу «Гра престолів».

Про це йдеться в прес-релізі професора інформаційних систем і бізнес-адміністрування Клауса-Петера Ернста, опублікованому на сайті навчального закладу, пише Кореспондент.

За словами вченого, подібні серіали задовольняють традиційні потреби людей, такі як бажання мати друзів і відчувати приналежність до певного соціуму.

«Глядачі розглядають їх (персонажів – ред.) як близьких людей, в історії яких вони, за їхніми власними відчуттями, беруть участь. У Грі престолів кожен може знайти для себе персонажа, з яким він зможе себе ототожнити», – зазначив Ернст.

За його словами, люди асоціюють себе з персонажами якого-небудь серіалу, коли можна провести паралелі між їхнім власним життям і життям вигаданих героїв, продовжує вчений.

«Так, наприклад, людина, яка грає у своїй власній родині роль аутсайдера, може ототожнювати себе з образом Тіріона Ланністера. Іноді люди співвідносять себе з персонажами, на яких вони хотіли б бути схожими, або ж з героями, в яких вони бачать приклад для наслідування, наприклад, Ар’я Старк або Дейєнеріс Таргарієн. Серіал створює у людей відчуття, ніби вони добре знайомі з героями, і вони можуть сприймати їх як свого роду членів сім’ї або друзів», – впевнений професор.

Серед факторів успіху серіалу також зазначена людська цікавість.

«У Грі престолів може статися так, що улюблений персонаж, за ростом і розвитком якого глядачі спостерігають п’ять-шість років, вмирає. Напруга, яка втрачається у випадку з іншими форматами, тут зберігається», – вказав Ернст.

Крім того, популярності серіалу сприяють і сервіси скачування і потокової передачі відео.

Нагадаємо, прем’єрний показ фінального сезону серіалу «Гра престолів» побив усі світові рекорди за кількістю переглядів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 17:56 :04