Новини » Політика 15 травня, 2019, 11:00
Вакарчуку будуть «тикати» його музичним бекграундом, – Солонтай
ZIK
ZIK

Українській політиці потрібні нові люди з усіх сфер, тому не варто таврувати Святослава Вакарчука його музичною діяльністю. Та важливо, щоб, пішовши в парламент, він протягом каденції, повністю покінчив зі своїм бізнесом.

Таку думку хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Олександр Солонтай.

Коментуючи можливий похід музиканта Святослава Вакарчука на парламентські вибори, він наголосив: українській політиці потрібні нові, свіжі люди зі всіх сфер.

«Не має значення, з якої сфери прийшла людина – вона могла вчора займатись бізнесом, але його покинути і піти в політику. Якщо вона цього не зробила і пішла в політику, щоб розвивати свою справу, це вже шкідливо», – зазначив політексперт.

Так само, за його словами, політик цілком може бути і колишнім військовим офіцером, який повністю відійшов від служби.

«Натомість сидіти у Верховній Раді і паралельно мати батальйон, щоб на його чолі брати участь у політичних розборах, – це непристойно», – вважає Солонтай.

Тож він підкреслив: якщо Вакарчук покінчить зі своїм бізнесом, музикою, культурою, сформує політичну силу та на певну каденцію займеться лише державним управлінням, це буде великим плюсом. Головне – щоб це не було сумісництвом.

«Я вважаю, що країні потрібні нові, свіжі люди. Чи варто сприймати Вакарчука виключно, як рок-зірку? Думаю ні. Звичайно, йому будуть цим «тикати», намагатимуться переконати, що цей його плюс у політиці є мінусом», – зазначив експерт.

Однак, він підкреслив: щодо цієї персони не слід списувати низки факторів.

«Починаючи, з якої він сім’ї – міністра, що робив реальну реформу – і закінчуючи тим, що протягом останніх років Вакарчук багато вчився, щоб бути підготованим, якщо вирішить все ж йти в політику», – зазначив Солонтай.

Нагадаємо, низка ЗМІ повідомляли про те, що музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук має намір взяти участь у майбутніх парламентських виборах і активно готується до них.

Як зазначалося, до найближчого політичного оточення Вакарчука входять екс-заступниця міністра економіки Юлія Клименко, колишній виконавчий директор антикорупційної організації Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин і експерт зі зв’язків стратегічної групи радників при Кабінеті міністрів Ярослав Железняк.

Ярослав Юрчишин не заперечив можливість свого походу у політику разом з командою Святослава Вакарчука.

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 11:57 :53