Новини » Світ 15 травня, 2019, 12:31
В Австралії котам заборонять виходити з дому
Кіт. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Кіт. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Котам можуть заборонити виходити на вулицю протягом певних годин, щоб зменшити кількість бездомних тварин у Західній Австралії.

Чиновники у Перті розглядають можливість запровадження закону щодо котів та собак на тлі зростання скарг на безпритульних тварин, – інформує видання Independent.

Згідно із запропонованими змінами до Закону про котів 2011 року, тварини змушені будуть постійно перебувати у приміщенні або матимуть комендантську годину, яка обмежуватиме їх вихід на вулицю.

Також нові зміни до закону передбачають більш суворі штрафи власникам агресивних або небезпечних собак.

За даними газети PerthNow, щотижня шпиталі у Перті лікують від укусів собак у середньому 25 осіб.

Починаючи з 2013 року власники собак, тварини яких напали на людей або інших тварин, змушені були сплатити штраф у розмірі 10 000 австралійських доларів або відбути ув’язнення, терміном 12 місяців.

У квітні видання Independent повідомляло про те, що австралійський уряд нібито підкидує отруйні ковбаси, щоб вбити мільйони диких котів.

За повідомленнями, коти помирали протягом 15 хвилин після того, як з’їдали сосиски з м’яса кенгуру, курячого жиру, трав, спецій та отрути.

Як зазначається, це було всього лише одна із тактик, що використовувалася урядом, щоб зменшити до 2020 року кількість диких котів з метою захисту місцевих видів.

За підрахунками, коти в Австралії щорічно вбивають 377 мільйонів птахів та 649 мільйонів.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 17:56 :12