Новини » Політика 15 травня, 2019, 14:38
Усі три вищі суди України очолили жінки, — Цибулько
ZIK
ZIK

Всі верховні посади в українському судочинстві, а саме у Вищому антикорупційному суді, Верховному і Конституційному, обіймають жінки.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK сказав політолог Володимир Цибулько.

«Суддівська гільдія спробувала зробити дуже швидкий акт. Тому що по мірках судочинства — кадрова заміна, що відбулася, є дуже швидкою. Частина експертів піднімала паніку, мовляв, Станіслава Шевчука — голову Конституційного суду — усувають для того, щоб не було кому привести до присяги новообраного президента. Все це — глупство», — сказав експерт.

Володимир Цибулько відзначив позитивні моменти у зміні очільника Конституційного суду.

«Тішить тільки те, що навіть великі скептики чи критики Петра Порошенка не звинуватять його в тиску на Конституційний суд. І не може не тішити, що термін новообраної голови закінчується у вересні. Адже це означає, що там відбудеться ротація і є, хоча б, резерв для торгів між політичними силами», — пояснив експерт.

Феноменально в цій історії те, що всі верховні посади в українському судочинстві обіймають жінки, вважає Володимир Цибулько.

«Жінки очолюють Вищий антикорупційний суд, Верховний суд і Конституційний. В нас гендерна компонентна була досить відчутно присутньою у судочинстві. Те, що три суди очолюють жінки — приємний момент», — зазначив експерт.

Нагадаємо, Конституційний суд України очолила Наталія Шаптала.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 07:44 :11