Україна без Євробачення: Наталія Заболотна заявила про прокол влади

Відсутність українських артистів на Євробаченні – це великий прокол в особі культурних очільників держави.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповіла засновник Форуму Ukrainian ID, президент ГО «Фонд гуманітарного розвитку України» Наталія Заболотна.

Наташа Влащенко поцікавилася, чи їй шкода, що українські артисти не виступають на Євробаченні. У відповідь пані Заболотна сказала, що це надзвичайно плачевна ситуація і великий прокол нашої держави.

«Адже це їхня функція була відслідковувати і відбирати учасників. Конкурс Євробачення – це один із найпрестижніших у світі, і ми двічі його приймали. Це посміховисько перед світом, коли після того, як оголошено ім’я переможниці, починають вчитуватися в пункти договору або дописувати його. В мене був такий великий розпач і зараз дуже сумно спостерігати, що на Євробаченні немає прапора України», – вважає пані Заболотна.

На її переконання, ситуація з відбором учасників подекуди нагадує ідеологічну машину Радянського Союзу, коли постфактум висуваються певні умови і в результаті брудна білизна виходить на світову арену.

«Є явна військова агресія на Сході України і на те є політики, щоб наперед проговорювати з артистами, чи потрібно їхати на гастролі в Росію. Я за те, щоб артисти не гастролювали в Росії, якщо вони хочуть брати участь у конкурсах, які будуть репрезентувати нашу державу. Проте артисти не є політиками, і їх потрібно інформувати заздалегідь», – констатувала Наталія Заболотна.

Як повідомляли, 27 лютого Національна суспільна телерадіокомпанія України заявила, що відмовляється від участі в Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019».

23 лютого стало відомо, що в національному відборі на Євробачення-2019 перемогла співачка Maruv, на що дуже бурхливо відреагували соцмережі.

Суспільний мовник (НСТУ) та співачка-переможниця конкурсного відбору не змогли домовитися щодо її участі у «Євробаченні-2019» через кілька причин.

Група Freedom Jazz, яка посіла друге місце у Нацвідборі на Євробачення, відмовилась їхати на конкурс замість Maruv, як і гурт Кazka.

Loading...
Loading...
Loading...