Новини » Регіони

У Тернополі доглядають маля, яке підкинули у «Вікно життя»

У Тернополі кількаденне малятко підкинули у «Вікно життя». До того за вісім років існування цього вікна його не задіювали жодного разу.

Як повідомив власкор IA ZIK, у спеціальному боксі в міській лікарні №2 залишили дівчинку. Медики припускають, що її, скоріш за все, народжували в домашніх умовах.

«Дівчинку знайшли ввечері, вона здорова, доношена. Чергові медсестри одразу повідомили про незвичайну знахідку лікарів, і немовля забрали в дитячий відділ, там оглянули і зігріли», – розповіла заступник директора з дитинства і пологової допомоги КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня №2» Ольга Сидорчук.

Вага немовлятка – 3 кілограми 280 грамів і зріст 52 сантиметри. Медики впевнені, що на маленьку знайду чекає гарна доля, бо звістки ширяться містом і вже є готові взяти малечу на виховання.

Наразі дівчинку доглядають у дитячому відділі лікарні. Її рідна мати також іще може повернутися за донькою. За законом, жінка зможе зробити це впродовж наступних двох місяців.

Символічне «Вікно життя» у Тернополі відкрили після випадків, коли в місті на смітниках знаходили новонароджених дітей. Тоді при пологовому будинку вирішили облаштувати місце, де матерів, які хочуть відмовитись від дитини, можуть зробити це анонімно.

«Якщо вже склалися так обставини, то краще народити і принести сюди, покласти немовля у віконечко – і хтось його всиновить. І все буде добре», – каже Ольга Сидорчук.

Loading...