У США знають, як використати Місяць

У США знають, як використати Місяць

Людству належить використовувати місячний досвід для освоєння подальших рубежів. Американська влада і вчені планують використовувати Місяць для нарощування технологій, які знадобляться в освоєнні Марса.

Про це повідомляє «Капітал».

За словами директора NASA Джеймса Брайденстайна, саме таку архітектуру місячної місії підтримує агентство. Він виступив у вівторок, 14 травня, на спеціальній конференції у Вашингтоні.

«Про що ми говоримо, так це про засоби, що можуть бути повторені на Марсі. Ми намагаємося створити настільки широку архітектуру, наскільки можливо, щоб її можна було згодом відтворити для нашої пілотованої місії на Марс. Ми прискорюємо рух до Місяця, ми хочемо на ньому висадитися, без жартів, до 2024 року. А це, в свою чергу, прискорює темпи підготовки наших подальших місій на Марс», – уточнив директор.

Брайденстан зазначив, що американські дослідники орієнтовно планують відправити на місяць двох астронавтів – чоловіка і жінку – в 2024 році. Також в майбутньому NASA планує висадити пілотовану місію на Червоній планеті.

Чиновник пояснив, що землянам необхідно навчитися жити, де-факто, в іншому світі протягом тривалого часу. Зокрема, потрібно визначити вплив змін тяжіння на людський організм.

Варто відзначити, що американський президент Дональд Трамп раніше в Twitter повідомив про плани підвищити бюджет космічного відомства на 1,6 мільярда доларів. За його словами, Сполучені Штати повинні тріумфально повернутися на Місяць, а потім підкорити і Марс.

Loading...
Loading...
Loading...