live

У Народному фронті закликали якнайшвидше «дати новообраному Президенту булаву»

ZIK

Треба вже дати новообраному президенту Володимиру Зеленському булаву і нехай нарешті оголосить нам свій план дій.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олександр Кодола (фракція Народний фронт).

Ведуча програми поцікавилася, чи правда, що фактично Народний Фронт тримає у заручниках Верховну Раду, регламентний комітет і взагалі прийняття дати інавгурації. У відповідь пан Кодола сказав, що справді фракція прийняла рішення про підтримку 28 травня для інавгурації, але він має власну думку щодо цього питання.

«Навколо дати інавгурації насправді більше резонансу, ніж вона того заслуговує, тому що по суті це формальне питання. Я особисто готовий голосувати за будь-яку дату, але мені не подобається 19 травня, бо це день національного трауру. Не зовсім доречно проводити урочисту подію в День пам'яті жертв політичних репресій. Є зареєстрована постанова призначити інавгурацію на 17 травня, і я готовий її підтримати», – пояснив народний обранець.

Зокрема, за його словами, він готовий підтримати будь-яку найшвидшу дати інавгурації і вважає, що людині треба дати можливість якомога швидше реалізувати себе на посаді.

«Нехай нарешті оголосить нам свій план дій на перші 100 днів, на перший рік, а може і весь термін. Як громадяни України я хочу почути від новообраного президента як він збирається завершити війну, повернути окуповані території, бо це його конституційні повноваження», – наголосив Кодола.

Нагадаємо, що Регламентний комітет Верховної Ради розглянув сім проектів постанов щодо дати інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського і рекомендував ВР голосувати по кожній з них.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація ЗеленськогоLoading...
Loading...
Loading...