Новини » Львів 15 травня, 2019, 15:06
У Львові представили фотопроект про красу багатодітного материнства

Сьогодні, 15 травня, переможець конкурсу серед інститутів громадянського суспільства на Львівщині презентував проект «Багатодітне материнство – джерело краси, енергії, любові».

Про це повідомили в прес-службі ЛОДА.

Захід організовує громадська організація «Ділові українські жінки в Львівській області» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.

«Дякую за те, що ви несете в собі мужність, силу і демонструєте усім приклад того, ким є насправді жінка. Завдяки українській жінці, берегині, ми сьогодні не втратили нашу державу, жінка є берегинею нашої нації. Для жінки у цьому світі немає нічого неможливого, якщо вона відчуває себе жінкою, яку люблять, поважають, цінують. Жінки – та основа, яка тримає світ», – наголосила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

У програмі заходу відповіді на питання:

  1. Як юридично жінці захистити себе і своїх дітей у сімейному житті?
  2. Де знайти мотивацію, коли є емоційне вигорання?
  3. Як забезпечити фінансову подушку собі та дітям?
  4. Як зберегти та відновити здоров’я?
  5. Презентація унікального фотопроекту «Багатодітне материнство-джерело краси, енергії, любові» у Міжнародний день сім’ї.

За словами організаторів, важливим є привернення уваги до жінок, які незважаючи на всі виклики долі народжують, виховують дітей, насолоджуються материнством і при цьому розвивають свій творчий потенціал, дбають про власне здоров’я та красу.

Спікери-експерти – відомі бізнес-тренери, коучі, лікарі, фінансисти, юристи України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 12:50 :39