live
Новини » Регіони

У Луцьку встановлюють загальнобудинкові вузли обліку води

У Луцьку комунальний водоканал приступає до встановлення загальнобудинкових вузлів обліку.

Про це IA ZIK повідомили у КП «Луцькводоканал».

Новий закон про житлово-комунальні послуги та про встановлення загальнобудинкових приладів обліку – теми, які не обговорює хіба що лінивий, адже нововведення стосуються кожного. Враховуючи вимогу закону про встановлення загальнобудинкових приладів обліку водопостачання та водовідвеедення, КП «Луцькводоканал» протягом року проводило інформаційну кампанію і підготувало пропозицію для ОСББ, що передбачає встановлення таких вузлів обліку «під ключ» на вигідних для ОСББ умовах.

Проте, на жаль, з боку більшості голів ОСББ справа далі слів не зрушилась. Але закон – один для всіх, і комунальне підприємство зобов’язане дотримуватися його вимог.

Тому вже з наступного тижня КП «Луцькводоканал» приступає до встановлення загальнобудинкових вузлів обліку, починаючи з тих будинків, де вже відбулось інформування населення. Для реалізації програми підприємство змушене залучати кредит на встановлення вузлів обліку, який потім буде оплачуватися усіма мешканцями будинку, на якому встановлять прилад.

«Якби голови ОСББ пішли на зустріч підприємству, процедуру можна було б значно здешевити й обійтися без залучення кредитних коштів. Однак, оскільки зворотного зв’язку від голів ОСББ підприємство не отримало, а закону дотримуватися необхідно, КП «Луцькводоканал» приступає до реалізації програми із залученням кредитних коштів», – повідомили на підприємстві.

Попередньо підприємство сповіщатиме голів ОСББ про намір встановлення загальнобудинкових приладів обліку водопостачання і водовідведення, інформуючи про спосіб розрахунку за надану послугу.Loading...
Loading...
Loading...