Новини » Регіони 15 травня, 2019, 12:47
У Луцьку мерія забороняє ОСББ огороджуватися парканами

Відгороджувати парканами прибудинкові території у Луцьку заборонено правилами благоустрою.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав перший заступник міського голови Гриигорій Недопад, – повідомив власкор IA ZIK.

«До мене все частіше звертаються голови ОСББ із проханнями про відгородження прибудинкових територій, про встановлення парканів і воріт. Але допустити це – означає порушити правила благоустрою і порушити право лучан вільно пересуватися містом», – зазначив посадовець.

За його словами, один такий прецедент потягне за собою й інші і згодом люди не зможуть пересуватися Луцьком через суцільні паркани. Крім того, паркани можуть завадити руху швидкої допомоги, пожежної чи поліції.

«Знаємо про випадки, коли мамам із дітками забороняли гратися у дворах деяких будинків, мовляв, це приватні території. Такий підхід є неправильним. І хоча земельна ділянка біля житлового будинку передається у користування ОСББ, але відгороджувати її не можна. В окремих випадках розглядається можливість встановлення шлагбаумів, але це стосується лише тих територій, де може існувати загроза безпеці людей», – додав Недопад.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 22:47 :51