Новини » Регіони 15 травня, 2019, 16:33
У Чернівцях чоловіка оштрафували за ремонт фасаду історичного будинку

У Чернівцях мешканця будинку в історичному центрі міста оштрафували за те, що він під час ремонту почав руйнувати декоративні елементи, а також розпочав ремонт без дозвільних документів.

Про це повідомляє molbuk.ua з посиланням на відділ охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради.

Повідомлення про ремонт історичного будинку з руйнуванням його архітектури з’явилося у соцмережах 10 травня. Фахівці відділу охорони культурної спадщини відреагували на цей факт.

«За результатами перевірки з’ясували, що ремонти цього будинку проводяться без будь-яких документів, без необхідного погодження відділу. Тому на власника квартири, який розпочав ці роботи, складено адмінпротокол за статтею 92 Кодексу адмінправопорушень і направлено на розгляд адмінкомісії при виконавчому комітеті», – повідомив головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини Василь Михайлюк.

Крім того, власник має зберегти на фасаді всі декоративні елементи.

«Видано припис на усунення правопорушення. Власник повинен замовити паспорт оздоблення фасаду і завершення цих робіт, відповідно до чинного законодавства про охорону культурної спадщини. Під час виконання робіт має бути збережено всі декоративні елементи», – зазначив Василь Михайлюк.

Згідно зі складеним адмінпротоколом, замовника будівельних робіт буде оштрафовано на суму від 850 до 1700 грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 22:48 :33