Новини » Політика 15 травня, 2019, 15:29
США не здадуть Україну Росії, – головний редактор порталу «Україна по-арабськи»
ZIK
ZIK

Візит Держсекретаря США Майка Помпео до Росії може бути продиктований черговим намаганням Штатів продемонструвати Кремлю, що США підтримують Україну.

Таку думку  в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив головний редактор порталу «Україна по-арабськи» Мохаммад Фараджаллах.

Він наголосив: після Революції Гідності позиція США щодо України є очевидною – це держава-союзник, яка межує із Росією. США не здадуть Україну Кремлю.

«США прекрасно розуміють, що всі домовленості – щодо Мінська, щодо Криму – нічого не дають. Навіть було рішення про видачу паспортів», – зазначив Фараджаллах.

Тож він переконаний: візит держсекретаря США Майка Помпео до Росії може бути черговим нагадуванням Штатів Росії, про те, що Вашингтон не відступить від підтримки України.

«США довго надавали нам «джавеліни», зброю. Тоді йшлося про те, що Росія піде на поступки. Однак, вона цього не зробила. Тож цей візит може бути нагадуванням: якщо не йдете домовленою стратегією, будемо й надалі підтримувати Україну», – зазначив експерт.

Він підкреслив: такою підтримкою може бути і збільшення інтенсивності військових навчань.

«Окрім того, вважаю, тут відіграло роль і те, що США хочуть, аби Росія мала б, якщо не нейтральні, то хоча б не негативні позиції щодо Ірану. Адже держава намагається на міжнародній арені отримати союзників або хоча б їх відділити», – підкреслив Фараджаллах.

Як повідомлялось раніше, Державний секретар США Майк Помпео заявляв, що США та Росія мають різні погляди на питання, пов’язані з Україною.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 19:34 :34