Новини » Політика 15 травня, 2019, 23:20
Рада боїться, – Юраш пояснив, чому парламент відтягує інавгурацію Зеленського
ZIK
ZIK

Парламент хвилює лише одне – позачерговість виборів, щоб депутати могли ще півроку тримати свої мандати і мали можливість «пачкувати» потрібні закони.

На цьому наголосив представник команди Володимира Зеленського Святослав Юраш в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Святослав Юраш вважає, що дотримання усіх процедурних моментів щодо проведення інавгурації найменше хвилює парламент. Однак використовуючи закон, Рада намагається відтермінувати присягу новобраного президента на зручну для себе дату.

«Український народ чудово розуміє, що Верховну Раду не турбує позачерговість, чи урочистість інавгурації. Натомість турбує лише одне – позачерговість виборів, щоб депутати могли ще півроку тримати свої мандати і мали можливість «пачкувати» потрібні закони», – підкреслив Юраш.

Представник команди новообраного президента впевнений, що така поведінка свідчить лише про страх політиків та усвідомлення невідворотності покарання.

«Головна проблема в тому, що ця Рада боїться, адже відповідальність – на горизонті, і вона дійсно настане. Тому не потрібно апелювати до нібито некоректних звернень та образ Володимира Зеленського – він лише висловлює думку більшості громадян, які підтримали його на виборах. Так чи інакше, але суспільство все одно електорально покарає цей парламент!», – наголосив Святослав Юраш.

Як повідомляли, Регламентний комітет Верховної Ради затвердив усі проекти постанов щодо інавгурації Президента Володимира Зеленського.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 14:14 :12