Новини » Політика 15 травня, 2019, 15:37
Пинзеник: Щодо дати інавгурації є два шляхи розвитку подій
ZIK
ZIK

Якщо Верховна Рада не проголосує за призначення дати інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського, то є два шляхи розвитку подій.

Про це під час прес-конференції, яка транслювалася в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив перший заступник голови Комітету Верховної Ради Павло Пинзеник.

За його словами, в цьому випадку голова Верховної Ради Андрій Парубій зобов'язаний провести консультації із Зеленським щодо дати проведення урочистого засідання і запропонувати парламенту спільне рішення.

«У випадку якщо Верховна Рада не призначає дати, голова має повноваження призначити дату інавгурації, тобто не може бути ситуації, коли урочисте засідання не відбувається. Якщо жодна з постанов, які винесені на голосування, не набере достатньої кількості голосів, і голова Ради одноосібно визначить дату за результатами консультації з Президентом, то так і буде – додаткового голосування не потрібно», – пояснив народний обранець.

Як зауважив пан Пинзеник, другий варіант полягає в тому, що враховуючи дивну практику реєстрації великої кількості постанов не можна виключати, що буде зареєстрований ще якийсь проект постанови.

Водночас, народний обранець переконаний, що при такій великій увазі до цього питання, Рада не може не поставити його до порядку денного у четвер.

Нагадаємо, що Регламентний комітет Верховної Ради розглянув сім проектів постанов щодо дати інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського і рекомендував ВР голосувати по кожній з них.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:54 :12