Новини » Світ 15 травня, 2019, 16:35
Політика США, яка спрацювала щодо Іраку, з Іраном не спрацює, – Фараджаллах
ZIK
ZIK

З початку травня почали діяти нові жорсткі санкції США щодо Ірану. Це робиться для того, щоб вплинути на економіку. Адже нещодавно в країні також розпочалася інфляція і ліра втратила в ціні вже 60 відсотків. Тому з цього випливає, що США хочуть всіх поставити «на коліна» у Перській затоці, але Іран все ж має шляхи для маневрів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив головний редактор порталу «Україна по-арабськи» Мохаммад Фараджаллах.

«На жаль, некомпетентність з приходом Трампа до влади з кожним днем створює загрози для світу.  Звичайно, що цивілізований світ вже давно сформував своє відношення до Ірану і його  ядерної програми. Тому було досягнуто певних домовленостей, зокрема, з Євросоюзом», – сказав Фараджаллах.

Він розповів, що з початку травня почали діяти нові жорсткі санкції США проти Ірану. І це робиться для того, щоб знесилити країну.

«Санкції забороняють купувати нафту в Ірану і це «задушить» країну. Бо вони вдарять по основному експорту і бюджет країни скоротиться на шість відсотків. А також слід врахувати, що нещодавно в країні також розпочалася інфляція і ліра втратила 60 відсотків в ціні», – зазначив він.

За його словами, з цього випливає те, що США хочуть всіх поставити «на коліна». Хоча та політика, яка спрацювала щодо Іраку, з Іраном не спрацює.

«Нафта – це такий продукт, який завжди буде затребуваний. Тому Китай та Індія навряд чи відмовляться від купівлі такої сировини. Також прозвучала інформація про те, що ОАЕ і Оман все одно повинні залишатись на світовій карті. Хоча Оман вже давно веде нейтральну політику і має роль переговорника. Тому зараз у регіоні триває спектакль у вигляді диверсій щодо кораблів з нафтою. Адже американці розуміють, що не можуть зараз виходити на пряму конфронтацію з Іраном», – прокоментував Фараджаллах.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп підписав указ про введення санкцій проти Ірану. Обмеження стосуються всіх секторів, які займаються металургією. Зазначають, що мета указу – позбавити Іран доходів, «включаючи доходи від експорту продукції, пов’язаної з виробництвом заліза, сталі, алюмінію і міді». Йдеться про доходи, які можуть бути використані для розповсюдження зброї масового знищення, фінансування терористичних угруповань, агресивних дій у регіоні та для військової експансії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 13:20 :13