live
Новини » Політика

Перегляд «недозаконів» і зміна виборчих правил: Парасюк – про те, чого очікує від Зеленського

ZIK

Новообраний Президент Володимир Зеленський має стати ініціатором зміни виборчого законодавства, адже це те, що потрібно Україні вже і негайно.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Володимир Парасюк.

Відповідаючи на запитання глядачів, які сподівання нардеп покладає на новообраного Президента України Володимира Зеленського, Володимир Парасюк зазначив, що якщо Зеленський виконає хоча б половину з того, про що він говорив, це дасть величезний розвиток Україні.

«Я покладаю надії, що всі ці «недозакони», які є у ВРУ і стосуються економічного нахилу, будуть переголосовані і все буде завершено до кінця. Є закон про виведений капітал, є законопроект, який стосується «євроблях», тобто нам не потрібно впроваджувати якісь обмежені терміни, потрібно запровадити правило раз і дозволити людям користуватися дешевим європейським ринком автомобілів. Таких законопроектів є низка», – зазначив Володимир Парасюк.

Нардеп сподівається, що Володимир Зеленський стане ініціатором зміни виборчого законодавства.

«Бо те, що є зараз, – це корупція, маніпуляція, і нічого доброго від цього не чекайте. Мажоритарка – це найбільш злочинна система, яка може бути сьогодні. Можливо, в Європі вона виправдана, але там зовсім інші правила і зовсім інші традиції», – зазначив Володимир Парасюк і наголосив, що вимагає від Володимира Зеленського зміни виборчого законодавства, адже це те, що потрібно Україні «вже і негайно».

Нагадаємо, 15 травня голова ВРУ Андрій Парубій повідомив, коли Рада візьметься за постанови про інавгурацію.

Регламентний комітет Верховної Ради затвердив проекти постанов щодо інавгурації Президента Володимира Зеленського.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...
Loading...
Loading...