Новини » Політика 15 травня, 2019, 21:58
Парасюк пояснив, чому заблокована робота Антикорупційного комітету
ZIK
ZIK

Антикорупційний комітет перестав існувати як нормальний орган ще рік тому.

Це зауважив народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Володимир Парасюк у ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Народний депутат визнав, що у провалі роботи Антикорупційного комітету є і його відповідальність. На його думку, можна було діяти більш жорсткіше, але при цьому таки зважати на Закон України та Регламент ВРУ.

«Антикорупційний комітет перестав існувати як нормальний орган ще рік тому, коли був звільнений Єгор Соболєв. Після цього туди завели кількох депутатів від БПП, і вони змінили кворум, відтак більшості нормальних адекватних людей тепер немає», – зауважив Володимир Парасюк.

Водночас нардеп вважає, що в антикорупційних органах, зокрема в НАБУ, все ж є професійні та чесні люди.

«Щодо директора НАБУ Ситника, то я ставлюся до нього критично, так само як і до керівника САП Холодницького. Маю до них обох багато запитань, які постійно вказую у своїх листах. Сподіваюся, що вони візьмуться за розум, знайдуть комунікацію і почнуть швидше працювати.

Що ж до причин конфлікту, то, на мою думку, саме коаліція призвела до того, що ці дві інституції не працюють ефективно. Спочатку вони не могли вибрати аудиторів, а потім вибрали таких, які не можуть провести нормальну перевірку», – констатував Володимир Парасюк.

Як повідомляли, САП звинуватила НАБУ в протидії у справі екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 13:50 :56