Ошуканство: про ролик Зеленське-продашен за участю предстоятелів церков

Ви бачили це ошуканство? Я про ролик від Зеленське-продакшен за участю предстоятелів низки українських церков з закликом до миру.

Так от, кожного з учасників, користуючись їх довірливістю та декларуючи благу мету, попросили зачитати на камеру пару коротких уривків більшого тексту з закликом до молитви за мир і порозуміння між усіма українцями (абсолютно всіма, а не лише з Кримом і Донбасом). Переважна більшість з ієрархів говорили абсолютно нормальні речі, без жодних сумнівних тез. А потім був монтаж і в текстовці появилися слова головного московського попа Онуфрія (на 15 секунді, на 2хв.30 секунд та в самому кінці), з яких усе стало зрозуміло. Усі духовні особи, які закликали молитися за мир, повернутися до взаємної братньої любові й порозуміння тощо, виявилися лише фоном до заклику про прямі переговори саме з терористами. Цього так хоче Путін і про це прямо говорить у ролику його підручний – предстоятель УПЦ-МП Онуфрій. При монтажі прозівали й у ролику проскочило не відсічена згадка у Блаженнішого Святослава крім кримчан і донеччан ще й про львів’ян. Далі міг бути й перелік ще інших регіонів, але це вже таки відсікли. От так і вийшов з добрих слів, звернених до всіх українців, політичний маніфест лише до жителів Криму й Донбасу про прямі переговори... Прослухати цю маніпуляцію можна, наприклад, тут.

Отака підлість. Може хоч це відкриє очі часточці тих бездумних ЗЕ-процентів (бо громадянами їх називати якось неохота). Бо можна на камеру скільки завгодно озвучувати гучні заяви до Путіна, але, водночас, проштовхувати його стратегічний план в Україні.

На жаль, гарними словами (тими, які показали предстоятелям) підкупили й дуже гідних людей – найперше – патріарха УГКЦ Блаженнішого Святослава. У тих словах, які він говорить, нема жодної політики, тим більше пропутінської. Переконаний, що і в усьому тексті, який йому показали, нічого єретичного не було. Тепер буде наука – хто в нас преЗЄдент і чи можна йому довіряти. Хороші радники виявилися в митрополита Епіфанія або ж він сам відчув загрозу. Предстоятель ПЦУ відмовився від участі в записі ролика. Це й не дивно, коли стільки років спілкуєшся з колишнім кагебістом, а потім патріархом УПЦ-КП Філаретом. Той зараз неприховано почав колоти щойно створену Православну Церкву України. В такому оточенні дійсно чуття загострюються до краю...

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...