Новини » Регіони 15 травня, 2019, 11:59
Облрада хоче розібратися, як на Волині витрачали гроші Світового банку

Волинська облрада створить тимчасову контрольну комісію з питань перевірки виконання ОДА делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я.

Про це йшлося під час постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, – повідомили IA ZIK у прес-службі облради.

Йдеться про реалізацію державних та регіональних програм, а також інфраструктуру медичної галузі. Поряд з цим, у ЗМІ з’явилися публікації щодо окремих проблем з реалізації проекту Світового банку.

Нагадаємо, Волинь мала б отримати 30 мільйонів доларів на заходи профілактики та боротьби з серцево-судинними захворюваннями. Рахункова палата України, відповідно до плану роботи, у 2018 році провела аудит виконання проекту Світового банку. Згідно із висновками Рахункової палити, ідентифіковано високий ступінь ризику невиконання субпроекту у Волинській області, а також вказано на низку недоліків в ході його реалізації.

В зв’язку з цим, а також, зважаючи на процеси реорганізації, що відбуваються в обласних медичних закладах, голова обласної ради Ігор Палиця вніс на розгляд чергової сесії обласної ради проект рішення про створення тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань перевірки виконання обласною державною адміністрацією делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я.

Депутат В'ячеслав Рубльов вважає, що обласна рада повинна розібратися, чому кошти проекту Світового банку на Волині не освоювалися, а передавалися в Закарпатську та Запорізьку області.

Голова комісії Анатолій Вітів запропонував, щоб тимчасову комісію очолив заступник голови обласної ради Роман Карпюк і щоб кожна фракція делегувала свого представника. В'ячеслав Рубльов підтримав таку пропозицію.

Проект рекомендовано до розгляду на сесії облради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 18:40 :31