Новини » Економіка 15 травня, 2019, 14:45
Нові технології, ярмарок та живі телятка – що буде на «Молочному форумі» у Львові

Уже наступного тижня, 23 і 24 травня, у Львові відбудеться «Молочний форум». Учасники представлять нові технології у галузі та ділитимуться досвідом та продукцією свого бізнесу.

Про це сьогодні, 15 травня, розповіли учасники брифінгу щодо проведення на Львівщині «Молочного форуму», інформує кореспондент IA ZIK.

Захід відбудеться в одному з корпусів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького, що на вул. Пекарська, 50.

Т. в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко очікує, що цьогорічний «Молочний форум» буде ще більш успішним, бо вдалося серйозно вдосконалити програму. Вона розповіла, що очікувати від заходу.

«Одним із пріоритетних завдань форуму – підвищення розвитку ефективності молочного бізнесу в Україні, створення сімейних фермерських господарств тощо. І, власне, на таких заходах ми маємо можливість дати людям нові знання у цій галузі, показати нові технології, здійснити промоцію локальних молочних виробників», – розказала Людмила Гончаренко.

За словами іншого організатора форуму – директора благодійної організації «Львівської аграрної дорадчої служби» Івана Паньківа, програма складена вельми цікаво: низка семінарів, конкурсів, майстер-класів, однак «родзинкою» події будуть чотири панельні дискусії, які заплановані на 24 травня.

«У межах форуму відбудеться чотири панельні дискусії. Перша проводиться спільно з Національною агенцією з ідентифікації тварин щодо створення національної бази даних у молочному господарстві; друга дискусія технологічно зв’язана з новинками, які дозволяють краще утримувати корів і заробляти більше на виробництві молока; третя тема присвячена функціонуванню кооперативів та сімейних ферм, де учасники ділитимуться своїм досвідом. І четверта дискусія – про якість молока. Окрім того, вперше власників корів відзначать дипломом «Молочного форуму», – розповів директор БО «Львівська аграрна дорадча служба».

Також він додав: «На нашому форумі буде ярмарок натуральних продуктів, зроблених у місцевих сімейних фермерах та кооперативів, а значить – без консервантів та інших добавок рослинного походження. Для усіх дітлахів-відвідувачів та їхніх батьків відбудеться майстер-клас з переробки молока. Також відвідувачі побачать теляток та корів наживо».

Як зазначається на рекламній брошурі «Молочного форуму», у другий день також організують кілька демонстраційних візитів до сімейних ферм та корпоративів Львівщини.

Вхід на подію вільний.

Читайте також: Склянка молока в день? Вчені ставлять під сумнів данські дієтичні поради

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 18:43 :42