Новини » Політика 15 травня, 2019, 22:55
Нардеп Купрієнко зізнався, що провів би інавгурацію вже завтра
ZIK
ZIK

Якби рішення про інавгурацію Володимира Зеленського залежало від мене, то вона відбулася б вже завтра – у День української вишиванки.

На цьому наголосив народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Олег Купрієнко в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Пан Купрієнко запевнив, що парламент не міг зібратися на позачергове засідання, щоб визначитися із датою інавгурації новообраного президента.

«На позачергове засідання Рада збирається виключно з питань, які перелічені в Регламенті, і там немає призначення дня інавгурації. Також парламент не може провести інавгурацію на позачерговому зібранні, оскільки ця процедура має проходити на урочистому засідання Верховної Ради, що чітко прописано законом», – пояснив Олег Купрієнко.

Він також зауважив, що урочисте засідання призначається Верховною Радою виключно за погодженням новообраного президента.

«Регламентний комітет розглянув усі сім подань від депутатів щодо дати інавгурації. Утім орган не має повноважень підтримувати те чи інше подання, а лише перевіряє правильність та законність оформлення процедури на відповідну дату.

Якби рішення про інавгурацію залежало від мене, то вона відбулася б вже завтра. Адже завтра – День української вишиванки, і побачите, як до парламенту всі прийдуть красиво вбраними. Уявляєте, якби в цей день провести інавгурацію, то весь світ побачив Україну у всій красі», – наголосив Олег Купрієнко.

Як повідомляли, Регламентний комітет Верховної Ради затвердив усі проекти постанов щодо інавгурації Президента Володимира Зеленського.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 14:00 :49