live
Новини » Львів 31

Львівський історичний музей запрошує у «Подорож із «Українсько-єврейською зустріччю»

16 травня у Львівському історичному музеї (пл. Ринок, 6) відкриється мультимедійна виставка «Подорож із «Українсько-єврейською зустріччю», що розповідає про тисячолітню історію взаємин євреїв та українців.

Про це повідомляють організатори заходу.

Львів першим серед українських міст прийматиме виставку, яка розповідає про життя євреїв й українсько-єврейську взаємодію на українських землях від давніх часів. Попередній варіант виставки тепло сприйняли в українській та єврейській громадах у різних містах Канади 2015 року.

Виставка запрошує відвідувачів до подорожі, що охоплює тисячолітню історію зустрічі євреїв та українців, їхній досвід під владою змінних політичних режимів та взаємодію з іншими народами. Це історія довгих періодів нормального співіснування й культурного взаємозбагачення, а також часів кризи. Львівська виставка доповнює висвітлення яскравих сторінок тривалої спільної історії (показаної у зовнішніх галереях музею) мультимедійною інсталяцією всередині приміщення, яка зображує життя євреїв у Львові та на Львівщині в 1920–1930-х рр.

Разом із виставкою проводяться такі події: виставка «Зал синагог» (вул. Вугільна, 1), громадський симпозіум, що його організовує Український католицький університет, та спеціальні проекти в музеї «Територія Терору» та у Львівському музеї історії релігії.

Виставку ініціювала й підготувала багатонаціональна організація з центром у Канаді – «Українсько-єврейська зустріч», місія якої полягає у зміцненні солідарності й взаєморозуміння між українцями та євреями.

Loading...
Loading...
Loading...