live

Луценко: Впевнений, що кошти з «Привату» розкрадали

ZIK

Сьогодні є серйозні підстави очікувати, що націоналізацію «ПриватБанку» визнають незаконною. Закон, який це регулював, прописаний так, що його неможливо виконати без порушень. Отже, в Ігоря Коломойського є дуже серйозна юридична позиція.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Ігор Луценко.

Він висловив переконання, що Ігор Коломойський ніяк не зможе залишити осторонь ситуацію з «ПриватБанком», бо «це не в його світогляді».

«Він обов’язково добиватиметься своєї «понятійної» правди і отримання матеріальних благ у майбутньому за рахунок того, що він вважав їх втратами перед цим. Безумовно, він буде далі боротися і розвивати цю сюжетну лінію», – запевнив нардеп.

Крім того, на його думку, раніше хвилю паніки під час націоналізації «ПриватБанку» було штучно розхитано та абсолютно перебільшено.

«Казали буцімто курс гривні почне хитатися, що є загрози фінансовій системі. Ніяких загроз – це питання акціонерів. Сама фінансова установа функціонує дуже гарно. Паніки всі ці події не мусять генерувати, оскільки економічно – це не те значення», – розповідає Ігор Луценко.

Він також зазначив, що через деякий час після початку судових процесів щодо імовірної незаконної націоналізації Коломойський виступив з заявою, що не хоче компенсації, мовляв, давайте домовлятись по-іншому.

«У будь-якому випадку, я вважаю, є підстави очікувати, що буде знайдено незаконність у процесі націоналізації «Привату». Я просто прочитав закон, який це регулює. Його фактично неможливо виконати так, щоб було без порушень. Тому у Коломойського є дуже серйозна юридична позиція», – зазначив парламентар.

Відтак, наголошує він, держава повинна готуватися до того, аби захищати свою позицію.

«Що ми сьогодні маємо? Якийсь аудит якоїсь компанії Kroll, яка взагалі не спеціалізується на аудиті. Ми бачимо нуль кримінальних проваджень у Юрія Луценка, хоча всі говорили, що там, буцімто, щось розкрадали. Я впевнений, що розкрадали, впевнений, що там є що пред’явити, але це блокувалося Генпрокуратурою», – заявив народний депутат.

Нагадаємо, експертка з банківської діяльності у команді обраного президента України Володимира Зеленського Вікторія Страхова повідомила, що припускає виплату Ігорю Коломойському 2 мільярдів доларів компенсації у формі «взаємозаліку боргів» за кредитами, які компанії Коломойського не виплачують «ПриватБанку».

Читайте більше новин на тему: ПриватбанкLoading...
Loading...
Loading...