live

Кардіохірург Тодуров написав, що три дні тому потрапив в реанімацію, і проїхався по реформі

Борис Тодуров. Фото: nv.ua

Відомий український кардіохірург Борис Тодуров три дні тому потрапив в реанімацію. Каже, що хворіти – це страшно.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Він не пояснив, з якої причини опинився в реанімації. Однак «проїхався» по медичній реформі Уляни Супрун.

За його словами, сотні тисяч стали жертвами реформи, а кілька «добре підготовлених маніпуляторів та демагогів» зробили на реформі власний бізнес.

Однак конкретного про недоліки реформи пан Тодуров нічого не написав.

Нагадаємо, у вівторок, 18 грудня, генеральним директором «Інституту серця МОЗ України» обрали Бориса Тодурова. Він очолював Інститут серця з 2013 року. Тодуров є спеціалістом у галузі кардіохірургії та трансплантації серця. У 2001 році він вперше в Україні здійснив пересадку серця людині. У 2015 році вперше в Україні виконав ультразвукову декальцинацію аортального клапана. У 2016 році вперше в Україні виконав операції з імплантації механічного серця (2 операції).

За інформацією ЗМІ, представники націоналістичної організації С14 оприлюднили відео тренінгу, коли директор Інституту серця Тодуров проводив для підлеглих інструктаж з методики протистояння активістам і журналістам.

«Головна справа для розгляду – історія виявлення вбивці Крисіна в лікарні. Вчили, як не допустити публічності переховування таких осіб», – написав у Facebook лідер C14 Євген Карась.

На відео помітно, що до тренінгу в Інституті серця підготувалися ґрунтовно. В актовій залі були підготовлені слайди і підключений мікрофон. Ведучий вчив медпрацівників, як протистояти людям, які під будь-яким приводом втручатимуться в діяльність медустанови. Мали місце з боку Тодурова і виключно медичні жарти. «Якщо його привезуть в нашу реанімацію – він уже не зможе робити показань, я сподіваюся», – сказав директор Інституту серця у відповідь на одну з реплік і під загальний сміх. В процесі дискусії Тодуров часто вставляє свої ремарки в хід тренінгу. Наприклад, рекомендує санітаркам виливати активістам на голову відро води. 


Реклама

Якщо у вас немає настрою, то ви зможете швидко його підняти. До вашої уваги смішні та цікаві приколи, які змусять вас посміхнутися. Посміхайтеся частіше, адже посмішка так вам йде.Loading...
Loading...
Loading...