Новини » Політика 15 травня, 2019, 0:35
Із Парламентом можна працювати, – Чумак радить Зеленському домовлятися
ZIK
ZIK

Без нормальної Верховної Ради та її підтримки президенту буде дуже важко виконати план 100 днів.

Це зауважив народний депутат України Віктор Чумак в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Чумак вважає, що навіть без розпуску Верховної Ради у президента є достатньо інструментів, щоб працювати з парламентом.

«Є інструмент законодавчої ініціативи, невідкладного розгляду тих чи інших законодавчих актів. До того ж, є багато ідей, які вже підтримує суспільство, тоді як відсутність підтримка Ради може набагато сильніше «вдарити» по депутатах, ніж затягування інавгурації.

Це, наприклад, питання виборчого законодавства. Адже якщо зараз розпустити парламент, не ухваливши новий виборчий закон, то якість Верховної Ради не зміниться. А це ще на 5 років відтягне питання політичної структуризації всього суспільства та можливість сформувати дієві ідеологічні партії», – визнав Віктор Чумак.

Ба більше, наголошує депутат, без нормальної Верховної Ради президенту буде майже нереально виконати план 100 днів.

«Якщо зараз оголосити розпуск Ради і початок парламентської компанії, а далі провести самі вибори та сформувати коаліцію та усі парламентські комітети, то на таку роботу піде приблизно 4-6 місяців. Натомість у цей час новий президент мав би переймати владу, організовувати роботу своєї команди і всього державного апарату», – пояснив Віктор Чумак.

Як повідомляли, перший заступник голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи ВР Павло Пинзеник зазначав, що завтра, 15 травня, Комітет збереться на планове засідання, де розглядатимуть усі подані альтернативні постанови щодо призначення терміну інавгурації Володимира Зеленського.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 12:12 :29