Новини » Події 101 Читать эту новость на русском

Главу МЗС Чехії обурив візит місцевого депутата-комуніста на річницю «ДНР»

Міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршичек засудив візит депутата від Комуністичної партії Чехії у Моравії Зденека Ондрачека до окупованого Донецька.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Twitter політика.

«Депутат Ондрачек ганьбить Чехію. Під час цього візиту він офіційно не представляв Чеську республіку. Окрім відео з цим «успіхом», я не знаю, якою була мета його поїздки» – написав міністр у Twitter.

Він також долучив відеоролик з суботніх «святкувань» у Донецьку з нагоди п’ятої річниці створення самопроголошеної «ДНР». На відео можна побачити чорний автомобіль з прапором Чехії, що під’їжджає до червоної доріжки, на якій стоїть ватажок «ДНР» Денис Пушилін. Модератор при цьому оголошує про візит делегації Чеської республіки. З автомобіля виходить Зденек Ондрачек, а після його привітання з Пушиліним звучить гімн Чехії.

Посол України в Чехії Євген Перебийніс подякував главі МЗС Чехії за засудження візиту і висловив сподівання, що парламент Чехії також засудить поїздку Ондрачека.

«Це образливо, коли хтось порушує міжнародне право, прикриваючись прапором і гімном дружньої до України Чехії» – написав Перебийніс у Twitter.

Додамо, у Празі заборонять вуличним артистам вдягати величезні костюми тварин.

Loading...
Loading...
Loading...