Facebook змінив правила трансляцій на тлі розстрілів у мечетях Нової Зеландії

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Соціальна мережа Facebook змінила правила трансляцій за два місяці після розстрілів людей у двох мечетях новозеландського міста Крайчестер. Нагадаємо, один з нападників транслював стрілянину на своїй сторінці у Facebook у прямому ефірі.

Про зміну правил Facebook повідомив американський телеканал CNN, пише Громадське.

З 15 травня Facebook негайно блокуватиме доступ до трансляцій для тих користувачів, які порушили «найсерйозніші політики мережі» (не зазначається, яких саме). Доступ зупинятимуть приблизно на 30 днів.

Мережа не уточнила всі ухвалені зміни до правил, але вказала на чинні стандарти, які забороняють поширення пропаганди тероризму.

Найближчими тижнями нові правила також поширять на «інші теми». Також порушникам заборонять купувати рекламу у Facebook.

Представник мережі розповів CNN, що за новою політикою, нападник у Новій Зеландії (який транслював розстріл на своїй сторінці) не зміг би вести трансляцію. Утім він не зазначив, які раніше правила той порушив.

Як повідомлялося, в Новій Зеландії в результаті стрілянини в двох мечетях міста Крайстчерч загинули 49 людей.

Один із співучасників вів пряму трансляцію розстрілу прихожан мечеті Аль-Нур у новозеландському місті Крайстчерч упродовж 17 хвилин. Він назвався Брентоном Таррантом, 28-річним уродженцем Австралії.

Поліція заявила про затримання чотирьох людей – трьох чоловіків і жінки.Loading...