Новини » Суспільство

Дівчинка-підліток наклала на себе руки після опитування в Instagram

Instagram. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За повідомленнями, 16-річна дівчина у Малайзії покінчила життя самогубством після того, як у своєму обліковому записі в Instagram провела опитування серед своїх «віртуальних друзів», чи повинна вона померти, і 69% респондентів проголосували за її смерть.

Поліція у східному малайзійському штаті Саравак повідомила, що дівчина опублікувала у себе на сторінці наступне повідомлення: «Насправді Важливо. Допоможіть Мені Вибрати С / Ж» (смерть чи життя. Після того, як більшість респондентів проголосували за «смерть», вона наклала на себе руки, – інформує видання Guardian.

Її самогубство спонукало адвоката припустити, щоб ті, хто голосував за її смерть, можуть бути винними у сприянні самогубству.

Рамкарпал Сінгх, адвокат та депутат у північно-західному штаті Пенанг, сказав: «Чи була б дівчина жива, якби більшість учасників мережі переконали її не відбирати собі життя? Чи прислухалася б вона до поради користувачів мережі, щоб звернутися за професійною допомогою?»

«Чи заохочення цих користувачів реально вплинуло на її рішення покінчити життя самогубством? Оскільки спроба самогубства у цій країні є правопорушенням, з цього виникає, що це також можна розглядати, як підбурювання до самогубства».

Міністр молоді та спорту Малайзії, Саєд Саддік Саєд Абдул Рахман, заявив, що трагедія свідчить про необхідність обговорення на національному рівні психічного здоров’я в країні. «Я щиро переживаю за стан психічного здоров’я молоді», – зазначив він. «Це національне питання, до якого слід поставитися серйозно».

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Loading...