Новини » Економіка 14 травня, 2019, 10:57
В Україні почали антидемпінгове розслідування щодо імпорту сталевих труб з Китаю
Сталеві труби. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Сталеві труби. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розпочала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну сталевих труб з Китаю.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«14 травня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про початок антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну сталевих безшовних гаряче-деформованих труб з Китаю», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що національний виробник поскаржився до Мінекономрозвитку, що у 2015-2018 роках ціни імпорту сталевих безшовних гаряче-деформованих труб з КНР були нижчі за ціни на аналогічний вітчизняний товар, а в 2018 році ціни імпорту були нижчими від собівартості товару національного виробника.

Водночас, у 2018 році проти 2015 року зростання обсягів імпорту сталевих безшовних гаряче-деформованих труб з Китаю становило 356%.

Комісія встановила, що національний виробник навів достатньо доказів того, що імпорт в Україну сталевих безшовних гаряче-деформованих труб походженням із КНР міг здійснюватися за демпінговими цінами. Відтак, МКМТ ухвалила рішення про початок антидемпінгового розслідування.

Також МКМТ продовжила на 3 місяці антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну прутків з вуглецевої та інших легованих сталей з Білорусі та Молдови.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі є оперативним органом державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. До складу Комісії входять представники органів виконавчої влади в Україні; персональний склад затверджує Кабінет міністрів України за поданням голови Комісії. Рішення Комісії приймаються простою більшістю голосів, а в окремих випадках, передбачених Законом, двома третинами (кваліфікованою більшістю) голосів її членів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 08:54 :41