Новини » Світ 14 травня, 2019, 9:01
У Туреччині селянин знайшов підземне місто

Селянин на ім'я Бахрі Орхан, який працював на своєму полі біля міста Татларін, випадково натрапив на вхід у висічені в скелях приміщення.

Споруди, ймовірно, належать до 1 тисячоліття до нашої ери, повідомляє Новое Время з посиланням на турецький телеканал NTV.

Бахрі Орхан виявив висічений в скелях вхід в підземні приміщення після огляду наскального малюнка, який побачив на полі. На місце робіт спочатку викликали поліцію, а потім – археологів.

Вхід знайшли на відстані двох кілометрів на північ від вже відомого підземного міста в провінції Невшехір.

Наразі знахідку вивчають експерти місцевого музею. Після робіт, які ініційовані Дирекцією музею, підземне місто буде доступним для туристів.

Покинуті підземні міста Каппадокії почали виявляти в XIX столітті: французький священик отець Жерфаніон наштовхнувся на невелику дірку посеред гірської долини. Спустившись в неї, він опинився в колосальному підземному місті, яке спускалось вниз на кілька поверхів і мало вентиляційні шахти, колодязі, приміщення для зберігання зерна і утримання домашніх тварин, преси для виготовлення вина і храми. Населення подібного міста виходило наверх, тільки щоб обробляти поля.

Додамо, що в 2017 році в турецькій провінції Кайсері виявлено стародавнє підземне місто з 52 камерами . Спочатку про печеру в цьому районі владі розповіли пастухи і місцеві жителі, а при дослідженні було виявлено підземне місто Белясі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 12:28 :44