live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

У Львові власники МАФів протестують проти заборони торгувати алкоголем

Фото: facebook.com/igor.zinkevych

Під стінами Львівського окружного адміністративного суду триває акція протесту підприємців Львова «проти свавілля місцевої влади». Власники МАФів вимагають скасувати ухвалу Львівської міськради про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом у тимчасових спорудах.

Про це повідомляє IA ZIK.

Підприємці оскаржили згадану ухвалу ЛМР у суді.

«Просимо суд визнати протиправною та нечинною ухвалу Львівської міської ради від 04.04.2019р №4803 «Про неприпустимість здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у тимчасових спорудах», – йдеться у позовній заяві.

Фото: facebook.com/igor.zinkevych
Фото: facebook.com/igor.zinkevych

Підприємці вважають, що згадана ухвала порушує їх право на підприємницьку діяльність, оскільки встановлює не передбачені законом обмеження.

Як повідомив підприємець Ігор Микуш, ухвалою N4803 від 04 квітня 2019р. «Про неприпустимість здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом у тимчасових спорудах»Львівська міська рада фактично позбавляє з 01 травня 2019 р. підприємців здійснювати таку діяльність, незважаючи на наявність у них Ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Фото: facebook.com/igor.zinkevych
Фото: facebook.com/igor.zinkevych

«Підприємці Львова зовсім не проти заборони продажу алкоголю у Львові. Підприємці проти свавілля місцевої влади, що діє в інтересах великих торгівельних мереж (супермаркетів). Якщо заборона існує, то вона повинна стосуватися усіх без виключення суб’єктів господарювання. А насправді виглядає так, що у Львові борються не з окремим видом діяльності, а з малим і середнім бізнесом і з малими архітектурними формами. І це відбувається на тлі постійного піару окремих можновладців про підтримку малого і середнього бізнесу і про створення нових робочих місць. А фактично відбувається блокування ведення господарської діяльності малим і середнім бізнесом. Підприємці Львова виступають за рівні права і можливості усіх суб’єктів господарювання, за справедливість і порядок, за чесність і прозорість. Ми проти незаконних ухвал, проти поділу на багатих і бідних, проти монополії великого бізнесу», – наголосив Ігор Микуш.

Під стінами суду зібралися кілька сотень підприємців з плакатами: «Вимагаємо відновлення справедливості», «Досить лобіювати великий бізнес».

Loading...