У групі «Воля народу» пропонують на рік «розв’язати руки» Зеленському

ZIK

Президенту Зеленському сьогодні потрібно дати повноваження на рік. Максимально його не потрібно рухати. Ні імпічментом, ні позбавленням його повноважень.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, член депутатської групи «Воля народу» Сергій Шахов.

Нардеп зізнався, що він підтримує новообраного Президента Володимира Зеленського.

«З Володимиром Олександровичем я особисто знайомий. Ми бачились декілька разів на корпоративах. І на сьогоднішній день я прийняв для себе рішення будувати, відновлювати та допомагати», – зазначив Сергій Шахов.

Однак якщо пан Зеленський «займе нішу олігархів», нардеп Шахов буде проти нього.

«А якщо він прийме сторону народу, я буду за нього», – додав обранець.

З його слів, підтримує позицію Володимира Зеленського і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Читайте також: Нардеп запідозрив Зеленського в намірі заробити на інавгурації

А от щодо позиції фракції «Самопоміч», яка оприлюднила свій законопроект «Про Президента України», який передбачає суттєве зменшення президентських повноважень і передачу багатьох функцій уряду та прем’єр-міністру, Сергій Шахов наголосив, що це неправильно позбавляти Зеленського повноважень Президента, адже він ще навіть Президентом не став.

«Президенту Зеленському сьогодні потрібно дати повноваження на рік. Максимально його не потрібно рухати. Ні імпічментом, ні позбавленням його повноважень. Навпаки, йому треба дати повноваження», – акцентував Сергій Шахов.

Читайте також: Представник штабу назвав причину, чому Зеленський наполягає на інавгурації 19 травня

Нагадаємо, 10 травня новообраний Президент України Володимир Зеленський закликав депутатів визначити дату інавгурації на 19 травня на найближчому засіданні ВРУ. Також він розкритикував чинного Президента Петра Порошенка за кадрові перестановки.

Петро Порошенко відповів Зеленському на порівняння з «невихованим туристом», наголосивши, що Україна – не номер у єгипетському готелі.

Раніше Володимир Зеленський написав листа на ім’я голови ВРУ Андрія Парубія щодо призначення дати інавгурації. У листі йдеться про те, що «в умовах зовнішньої агресії для нашої країни надзвичайно важливо уникнути «вакууму влади» та запропоновано провести урочисте засідання 19 травня.

У такому випадку за законом він встигне розпустити ВРУ. Команда Зеленського опублікувала відео щодо розпуску Верховної Ради (чергові парламентські вибори в Україні, нагадаємо, мають відбутися 27 жовтня).

На думку керівника Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича, дата інавгурації 19 травня вкрай невдала, бо припадає на День пам’яті жертв політичних репресій.

Як повідомляли, у ВРУ зареєстрували вже п’ять проектів постанов щодо проведення інавгурації Володимира Зеленського.

Читайте також: У Порошенка вказали на першу велику помилку команди Зеленського

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...