Новини » Політика 14 травня, 2019, 13:27
Технічна помилка: в АП спростували надання ордена залізничнику, фігуранту «справи Дубневича»
Орден князя Ярослава Мудрого. Фото: allexpert.com.ua
Орден князя Ярослава Мудрого. Фото: allexpert.com.ua

В Адміністрації президента заявляють, що Президент Петро Порошенко не нагороджував орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня директора «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергія Тараненка, якого НАБУ підозрює у заволодінні 93 мільйонів гривень «Укрзалізниці».

Про це повідомив керівник прес-служби АП Андрій Жигулін, інформує Українська правда.

«Повідомлення про нагородження цієї людини – це помилка. На сайт потрапила помилкова версія указу через технічний збій і помилку представників АП», – сказав він.

За словами Жигуліна, «документалісти з АП дали не той проект указу».

«Це технічна помилка працівників адміністрації, які готували документ. Людини цієї у правильному указі немає», – запевняє Жигулін.

Він також пояснив, що орден Тараненку не вручали, його, мовляв, навіть не підготували ще.

«Ні. Указ – це тільки заява про те, що орден є. це паперова робота. Потім є різні моменти для їх вручення. Фізичного ордена нема. Тільки на підставі правильного указу, який передається у відділ нагород, уже виготовляється і посвідчення, і сам орден», – підсумував представник АП.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко указом від 4 травня нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня директора «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергія Тараненка, якого НАБУ підозрює у заволодінні 93 мільйонів гривень «Укрзалізниці» і який проходить фігурантом «справи Дубневича».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 14:37 :43