Новини » Політика 14 травня, 2019, 22:55
Шевчук буде піднімати бучу, – нардеп пояснив, що могло обурити голову Конституційного Суду
ZIK
ZIK

Якщо звільнення голови Конституційного суду Станіслава Шевчука відбулося не за процедурою, тоді він буде піднімати бучу.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Укараїни Віктор Чумак.

Пан Чумак зауважив, що голову КСУ можна звільнити за певною процедурою, яка прописана в законі. Якщо під час цього були якісь порушення, то це буде підставою для подання апеляції на це рішення.

«Якщо говорити нормами закону про Конституційний Суд України, то звільнення судді КСУ за підстав грубого дисциплінарного проступку або дій, несумісних зі статусом судді Конституційного Суду, відбувається на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду за висновками комісії суду з питань регламенту. Я сподівався, що якщо сьогодні висловили недовіру, то повинне бути засідання комісії, а потім спеціальне засідання Конституційного Суду, на якому може бути розглянуте питання про звільнення голови», – зазначив політик.

Однак він зауважив, що якщо відкрити сайт Конституційного Суду і подивитись розклад пленарних засідань на 14-16, 21-23 травня, то їх немає. Тому на його думку, найімовірніше, це засідання не було сплановане.

«Я зараз не можу сказати, чи це можливо відповідно до регламенту Конституційного Суду. Якщо це можливо за процедурою, тоді немає жодних питань, а якщо ні, то Шевчук буде піднімати бучу», – вважає Чумак.

Нагадаємо, під час спецзасідання у вівторок судді Конституційного Суду звільнили голову Станіслава Шевчука з посади судді.

Вже колишній глава Конституційного Суду Станіслав Шевчук вважає своє звільнення антиконституційним переворотом й обіцяє боротися.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 12:32 :49