Новини » Спорт 14 травня, 2019, 18:14
Шаблістку Ольгу Харлан лише один удар відділив від «бронзи» етапу КС в Тунісі
Лідер жіночої збірної України з фехтування на шаблях Ольга Харлан зупинилася за крок від п’єдесталу пошани на етапі Кубка світу в Тунісі / facebook.com/olympicua

Лідер жіночої збірної України з фехтування на шаблях Ольга Харлан зупинилася за крок від п’єдесталу пошани на етапі Кубка світу в Тунісі.

Українка почала виступ відразу в 1/32 фіналу, де здобула перемогу над росіянкою Євгенією Подпасковою (15:4). Далі Харлан виявилася сильнішою іспанки Люсії Мартін-Португез (15:11), а в наступному поєдинку вибила з боротьби румунку Бьянку Паску (15:9), повідомляє nffu.org.ua.

Шлях до півфіналу українській шаблістці перегородила француженка Шарлотта Лембах, яка виграла в Ольги з перевагою в один удар – 15:14. Таким чином Харлан посіла сьоме місце.

Відзначимо, що в 1/32 фіналу також змогла пробитися Аліна Комащук. На цій стадії наша фехтувальниця перемогла Анну Пупіне (15:10) з Франції, а в наступному бою не впоралася з майбутньою чемпіонкою етапу Кубка світу – Софією Вєлікою (10:15) із Росії – і стала 23-ю за підсумками змагань.

…144. Юлія Бакастова (Україна)

Нагадаємо, напередодні жіноча збірна України з фехтування на шаблях завоювала «срібло» у командних змаганнях на етапі Кубка світу в Тунісі – першому турнірі в командному відборі на ХХХІІ літні Олімпійські ігри в Токіо-2020. На шляху до срібної нагороди українські шаблістки у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Вороніної та Юлії Бакастової почергово перемогли в напружених поєдинках команди Іспанії (45:43), Франції (45:44) та Кореї (45:39). А от в напруженому фіналі українські шаблістки все ж поступилися команді Італії з рахунком 42:45. Трійку призерів доповнила команда Кореї.

Додамо, що це перша нагорода українських шаблісток на етапах Кубка світу за останні два з половиною роки. І якраз вчасно, адже це був перший турнір у командному відборі на ХХХІІ літні Олімпійські ігри в Токіо-2020.

2019-10-24 03:23 :19