live

Рябошапка впевнений, що зміни в КСУ не вплинуть на інавгурацію Зеленського

ZIK

Навіть якщо не буде голови Конституційного Суду в разі оскарження звільнення Станіслава Шевчука, то це не означає, що процедура інавгурації може бути зірваною.

Це зауважив радник Володимира Зеленського Руслан Рябошапка в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Рябошапка пояснив, чому реакція їхньої команди на зміни в Конституційному Суді України була досить поміркованою.

«Насправді нічого особливого не відбулося. Всі події в Конституційному Суді – це питання організації внутрішньої роботи. І якщо судді КСУ вважають Станіслава Шевчука людиною, яка не можу виконувати обов’язки судді, вони мають право прийняти відповідне рішення.

Також було правильним одразу ж ухвали рішення про призначення нового голови, щоб потім не було жодних звинувачень в сторону цього органу, наприклад, щодо зриву процедури інавгурації новообраного Президента», – зауважив Руслан Рябошапка.

Окрім цього, радник новообраного Президента прокоментував звинувачення звільненого судді в бік Петра Порошенка. Мовляв, що через такі рішення чинний Президент намагається втриматися при владі.

«Це лише думка Станіслава Шевчука, але якщо є дві третини суддів Конституційного Суду, які висловилися проти нього, то все ж потрібно поважати думку більшості.

І навіть якщо не буде голови КС у разі оскарження звільнення, то це не означає, що процедура інавгурації може бути зірваною. Ми готові до інавгурації 19 травня», – наголосив Руслан Рябошапка.

Нагадаємо, на спеціальному засіданні Конституційного Суду, на якому представники структури розглядали висновок Постійної комісії з питань регламенту та етики, більшість суддів проголосувала за висловлення недовіри чинному голові КСУ Станіславу Шевчуку.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація ЗеленськогоLoading...
Loading...
Loading...