Новини » Політика 14 травня, 2019, 11:15 блоги
Результати СБУ значно кращі, ніж у західних спецслужб

Україна – це така країна, де всі все знають про медицину, історію і війну – причому хід бойових дій найкраще видно невігласам, з дивану. Де дезертири можуть давати оцінку роботі Генерального штабу, а кухарки з черпаками оцінювати якість поставленої у війська техніки.

Прочитав кілька дописів про надання голові СБУ Василю Грицаку звання Героя України. Як завжди, ниття – і не тоді дали, і не тому, і не за те.

Що значить не тоді? Чекати, коли нагороди роздаватиме Надія Савченко, яка хотіла вбити 400 тисяч українців і якій привезли міномети з Горлівки?

Що значить не тому? Хіба не Грицак очолював спецслужбу у найскладніші часи, беручи на себе значно більше ворожих підступів і кпинів, ніж слави?

У пересічній країні Заходу раз на рік упіймають шпигуна – і раді. Арешти російських шпигунів і диверсантів, які відбуваються в Україні ледь не щотижня, – вони ж не тому, що терористи самі здаються.

Результати СБУ – значно більш явні речі, ніж те, що роблять спецслужби будь-якої західної країни і за що вони, мабуть, теж отримують нагороди. Не виключено, що західні спецслужби зараз більше вчаться в України, ніж навпаки.

Довідка.

Президент України Петро Порошенко присвоїв звання Герой України та орден «Золота Зірка» голові СБУ Василеві Грицаку. Відповідний указ від 9 травня 2019 року опублікований на офіційні сторінці Президента.

Більше про це тут: «За що Грицаку дали Героя України: 10 фактів про роботу СБУ».

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 11:33 :27